Z rynkiem nieruchomości każdy miał do czynienia. Nawet jeśli nie kupował i nie sprzedawał działki czy mieszkania, to je wynajmował albo po prostu użytkował. Bez dachu nad głową, choć brzmi to banalnie, żyć się u nas nie da.

Kredyty hipoteczne, dopłaty do mieszkań, remonty, modernizacje, rozbudowy - coraz więcej osób ma do czynienia z inwestycjami na rynku nieruchomości. I tymi małymi, poprawiającymi komfort życia, i tymi większymi, które są robione z myślą o przyszłości swojej i najbliższych.

Na rynku działa też coraz liczniejsza grupa osób, które zdecydowały, że będą żyć z nieruchomości - kupują sprzedają, budują, zarządzają projektami mieszkaniowymi i komercyjnymi, w skali mikro i makro.

Piszemy o nieruchomościach i budownictwie dla wszystkich uczestników i obserwatorów rynku nieruchomości, dla profesjonalistów i indywidualnych inwestorów:

  • prezentujemy tematy budowlane i mieszkaniowe: rynek pierwotny i wtórny, kupno, sprzedaż, wynajem, apartamenty, finansowanie, nieruchomości jako lokata kapitału, wnętrza, budownictwo;
  • mówimy o rynku nieruchomości komercyjnych: biura, parki logistyczne, galerie handlowe, inwestycje hotelowe, zarządzanie nieruchomościami, grunty inwestycyjne.

Bądź na bieżąco. Czytaj nieruchomosci.rp.pl

Zapraszamy do lektury i współpracy!

Organizatorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy merytoryczni